انجمن کلیمیان تهران
   

نطق پیش از دستور دکتر سیامک مره صدق

   

 

دکتر سیامک مره صدق
تابستان
1388

 دکتر سیامک موره صدق-Dr.Siyamak Mersedeghسخنانم را با سلام و عرض ارادت به روح بزرگ بنیان‌گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی آغاز می‌کنم. بزرگ‌مردی که با برافراشتن پرچم مطهر توحید در زمانی که استکبار جهان را مسخر خود کرده بود، موسی‌وار به مبارزه با فرعونیان زمان پرداختند و راه سربلندی و پیروزی را در جهانی پر از ظلمت و ستم و جور به آزادگان جهان نشان دادند. سلام می‌کنم به جانشین شایسته ایشان رهبر دوراندیش و توانمند نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (حضار صلوت فرستادند) که با رهبری بزرگوارانه خویش ملت ایران را به سوی افتخار و عزت رهنمون می‌کنند و همواره رهنمودهای تاریخ‌سازشان چراغ راه ملت ایران است.
امروز جهان بار دیگر شاهد رفتارهای وحشیانه، غیرانسانی و ضدتوحیدی دولت صهیونیستی است که در اقدامی جنون‌آسا پس از اعمال یک محاصره طولانی مدت غیرقانونی و غیرانسانی، مردم شریف و مقاوم غزه را آماج حملات ددمنشانه و جنون‌آمیز خود قرار داده است. برای تمامی انسان‌های آزاده و پیروان ادیان توحیدی این سؤال مطرح شده است که پاسخی چنین سبعانه به مقاومت ملتی قهرمان، که به دنبال آزادی، عزت، شرف، استقلال و کرامت انسانی خود است با کدام معیار انسانی و بین‌المللی حقوق بشری سازگاری دارد؟ امروزه دولت ضدمردمی اسراییل با تمام توان نظامی خود به مقابله با مردمی پرداخته است که برای احقاق بدیهی‌ترین حقوق انسانی خود، راه مقاومت را در پیش گرفته‌اند. در این بین سکوت مجامع جهانی و مدعیان دروغین حقوق بشر که سال‌هاست در برابر جنایات استکبار جهانی و صهیونیسم خاموشی را پیشه خود کرده‌اند، مانند لکه ننگی بر چهره آنان خودنمایی می‌کند.
( در این هنگام جناب آقای محمود احمدی‌نژاد ریاست محترم جمهوری تشریف‌فرما شدند)
بی‌شک اگر جنایات گذشته‌ی صهیونیست‌ها و دیگر جنایتکاران تاریخ پاسخ قاطع، مناسب و درخوری از مجامع بین‌المللی دریافت کرده بود، امروزه بار دیگر شاهد تکرار این فجایع نمی‌شدیم. اما دریغا که کرامت انسانی و حقوق بشر مانند دیگر ارزش‌های انسانی و الهی، در نزد استکبار و صهیونیسم فقط دست‌آویزی برای تسویه حساب‌های سیاسی است. اولین بار نیست که مدعیان آزادی انسان‌ها، در برابر یک فاجعه تمام عیار، مهر سکوت بر لب زده‌اند. امیدوارم که تمام آزادگان جهان به ویژه معتقدان به توحید، نبوت و معاد با پیروی از ارزش‌های والای الهی و با الگو قرار دادن ملت شریف ایران، با تمام قوا به حمایت از مردم مظلوم فلسطین بپردازند و با اعمال حداکثر فشار ممکن بر اسراییل غاصب و همفکران مستکبرش، سبب شوند که این نسل‌کشی و تروریسم دولتی هر چه زودتر متوقف شود. امروز وجدان جهانیان و مدعیان حقوق بشر در معرض آزمونی سخت قرار گرفته است.
ملت مقاوم فلسطین و ساکنان غزه! من به عنوان نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس شورای اسلامی انزجار عمیق خود را از رفتارهای وحشیانه دولت اشغال‌گر و ارتش آن اعلام می‌کنم. من به نمایندگی از تمام ایرانیان یهودی با دیگر هموطنان شریف خود در ایران و همه‌ی خداجویان عالم با پیروی از دستورات مقام معظم رهبری تمام تلاش خود ر برای احقاق حقوق انسانی شما به کار خواهم گرفت.
همه جهانیان بدانند که تمام موحدان و خداباوران جهان امروز در خط واحدی هم‌صدا و همراه به مبارزه با صهیونیسم و استکبار جهانی اعتقاد راسخ دارند. کلیمیان ایران برای ابراز هم‌دردی با ملت فلسطین و اعتراض به سکوت مجامع بین‌المللی، امروز در مقابل سازمان ملل تهران، هم‌دردی خود را با قربانیان این جنایت هولناک اعلام می‌کنند و بیمارستان خیریه دکتر سپیر نیز همه امکانات خود را به منظور کمک به قربانیان این نسل‌کشی به کار می‌گیرد.
ایمان و امید قلبی ما بر این است که ملت شریف فلسطین و تمامی مردم حق‌جو و خداپرست عالم با توسل به دستورات الهی و با مقاومت مؤمنانه‌ی خود می‌توانند صهیونیسم و تمام اشکال دیگر استکبار را در آینده نزدیک به زانو درآورند.
  

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید