انجمن کلیمیان تهران
   

همدلی و خدمت

   

 

دکتر همایون سامه‌یح
رئیس انجمن کلیمیان تهران

پاییز 97

 

دکتر همایون سامه یحیکشنبه چهارم آذرماه 97 روز انتخابات انجمن کلیمیان تهران بود و با وجود هوای بارانی و سرد و روز تعطیلی یکشنبه، انتظار می‌رفت سفرهای برون شهری افزایش یابد و این‌طور پیش‌بینی می‌شد که میزان مشارکت در انتخابات نسبت به دوره‌های گذشته کاهش یابد، ولی پس از شمارش آراء میزان مشارکت ده درصد افزایش یافت، چرا که این امر نشانگر این است که آینده‌ی جامعه برای افراد مهم است. مطمئن هستم منتخبین جامعه افرادی صالح و باتجربه و فعال و دارای توان اجرایی خوبی در فعالیت‌های اجتماعی هستند و بسیار به‌جاست بعد از این انتخابات پرشور به خواست و اراده مردم احترام گذاشته شود.
نکته حائز اهمیت در این انتخابات این بود که اکثر منتخبین از اعضاء فعلی انجمن هستند و این نشان‌دهنده‌ی اعتماد جامعه به انجمن کلیمیان فعلی می‌باشد. این موضوع باعث دلگرمی بیشتر اعضاء هیئت مدیره در امر خدمت به جامعه عزیز می‌گردد.
امید است در انجمن آینده با توجه به همدلی اکثر منتخبین، آرامش بیشتری نسبت به گذشته برقرار باشد که خود باعث خدمت بیشتر به ارگان‌های زیرمجموعه خود و همچنین جامعه فهیم و صبور یهودی ایران گردد.
از طرفی از افراد خوشنامی که در این انتخابات حائز اکثریت آراء نگردیده‌اند، انتظار می‌رود همانطورکه
تمایل به خدمت به جامعه را داشته‌اند، در فعالیت‌های اجتماعی کنند، بی‌شک آن چه مهم است خدمت به جامعه یهودی ایران است، نه کسب قدرت. همه ما باید از تجربیات گذشته استفاده کنیم و در ایجاد محیطی مناسب و روابط معتدل و اخلاق‌مدار در اداره‌ی جامعه بکوشیم.
انجمن کلیمیان تهران به عنوان مادر و سرگروه تمامی انجمن‌ها که در سایر شهرها به فعالیت مشغول هستند، متعلق به تمام کلیمیان ایران است و افتخار دارد در تمامی این سال‌ها که فعالیت داشته، نه تنها مسائل و مشکلات جامعه‌ی کلیمی تهران بلکه انجمن تمامی شهرستان‌ها را پوشش داده و به آنها از هیچ کمکی دریغ نکرده است.
در اینجا بر خود لازم می‌دانم از همکیشان عزیز که در انتخابات شرکت کرده‌اند سپاسگزاری کرده و برای منتخبین آرزوی موفقیت در این امر مهم و پرمسئولیت را دارم. امید است که با همدلی بتوانیم بهتر و بیشتر از گذشته به جامعه خدمت کنیم.
 

 


 

  

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید