انجمن کلیمیان تهران
   

گزارش مهد کودک یلدا 2

   

آذر  88


مهد کودک یلدا 2 شهریور سال جاری به درخواست یائل هارونیان مسوول مهدکودک و با حمایت کمیته‌ی املاک و کمیته‌ی فرهنگی انجمن کلیمیان تهران ضمن رفع نواقص فنی و مرمت وضعیت ظاهری آن, بازسازی شد.
مهدکودک هم اکنون در سه مقطع زیر 6 سال فعالیت می‌کند. کلاس‌های این سه مقطع علی‌رغم عملیات بازسازی، فعالیت خود را با همکاری اولیای کودکان و هم‌چنین سازمان بانوان در طبقه‌ی سوم آغاز کرد. کلاس‌های مهدکودک یلدای 2 شامل آموزش زبان انگلیسی، عبری ، موسیقی، ژیمناستیک، شعرهای کودکانه، نقاشی و کاردستی می‌باشد.
برنامه‌های علمی – تفریحی نیز در فصل پائیز برای نونهالان برگزار گردید که از آن‌جمله، می‌توان به بازدید از سوکای کنیسای یوسف‌آباد، دعوت از گروه نمایش عروسکی در مهد، گردش دسته‌جمعی در پارک ساعی و نمایش عروسکی در سالن مهد یلدا 1 را می‌توان اشاره کرد.
همچنین برگزاری جلسات اولیا و مربیان و جلسات روانشناسی، بازدید از موزه‌ی حیات وحش، برگزاری فروشگاه آموزشی، لوازم‌التحریر و اسباب‌بازی در محیط مهد، نمایشگاهی از کارهای نقاشی و کاردستی کودکان، آموزش براخاها به دانش‌آموزان کلاس آمادگی و گردش‌های علمی – تفریحی و جشن آخر سال با هنرنمایی نونهالان از دیگر فعالیت‌های این مهدکودک است. 

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید