انجمن کلیمیان تهران
   

از دانش‌آموزان ممتاز مجتمع اتفاق تقدیر شد

   

20 بهمن  1389

چهارشنبه 20 بهمن ماه سال جاری هم‌زمان با برپایی جشن در سراسر کشور به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی، مدرسه اتفاق هم در این روز با برپایی مراسم جشن انقلاب، از دانش‌آموزان ممتاز تجلیل کرد .
این مراسم با حضور پرسنل مدرسه، دانش‌آموزان و اولیای آن‌ها در سالن اجتماعات مجتمع اتفاق، با سرود جمهوری اسلامی ایران توسط گروهی از دانش‌آموزان و قرائت آیاتی از توراه آغاز شد. دیگر برنامه‌های این جشن خواندن سرود پیروزی انقلاب اسلامی، اجرای نمایش شاه ظالم و اجرای موسیقی توسط دانش‌آموزان مدرسه بود.
در قسمت بعدی برنامه مدیر مدرسه اتفاق خانم رحمانی ضمن تبریک سی و دومین سالگرد پیروزی انقلاب از برپایی نمایشگاه کتاب امور پژوهشی و دست‌سازه‌های دانش‌آموزان در مدرسه و شرکت آن‌ها در مسابقات ورزشی و کسب رتبه آن ها و دیگر برنامه‌های فوق سخن گفتند.
در بخش پایانی مراسم، فرهاد افرامیان مسئول کمیته فرهنگی انجمن کلیمیان تهران با تبریک فرا رسیدن ایام پیروزی ملت بزرگ ایران، دانش‌آموزان ممتاز را فجرآفرینان حال و آینده جامعه ایرانیان یهودی ارزیابی کرد و گفت: ایجاد بستر مناسب آموزشی و پیشرفت تحصیلی آن‌ها در کنار آموزش مهارت‌های زندگی و اجتماعی، بی‌شک گام مؤثری در بالندگی و اعتلای فرهنگی جامعه خواهد بود. وی همچنین شهدای یهودی دوران پیروزی انقلاب و فعالیت‌های جامعه کلیمیان را در آن دوره سرمایه فرهنگی این جامعه قلمداد کرد و اضافه کرد، هر ایرانی یهودی ضمن وفاداری به بنیان‌های دینی و هویتی خود با کسب مهارت‌های اجتماعی و علم‌آموزی می‌تواند ضمن خدمت به جامعه و کشورش به تنهایی نیز نماد درست و نشان صحیح برای معرفی جامعه خود در بین جوامع اکثریت چه در داخل و چه در خارج از کشور باشد.
سپس اسامی دانش‌آموزانی که در آزمون‌ها و المپیادها رتبه‌های درخشانی را کسب نموده بودند خوانده شد و با حضور مسئول کمیته فرهنگی انجمن کلیمیان تهران، رئیس انجمن اولیاء و مربیان مجتمع اتفاق آقای یروشلمی، مدیریت مجتمع و دیگر از اعضا انجمن اولیا و مربیان با اهدای جوایز از آن‌ها قدردانی شد. 

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید