انجمن کلیمیان تهران
   

سخن سردبیر بینا 43

   

 

آبان 1395
فرانک عراقی

فرانک عراقیبا آغاز سال نو عبری و فرا رسیدن فصلی جدید مجله افق‌بینا پس از مدتی وقفه شماره جدید خود را منتشر کرد ........
دست‌اندرکاران مجله که همگی اهل قلم و از هم‌کیشان جامعه هستند با تلاشی پیگیر دست به دست هم داده‌اند تا این شماره چه از لحاظ کیفی و چه از لحاظ کمی بتواند نظر مخاطبین خود را جلب نماید.
این مجله در طی سالیان اخیر با افت و خیزهای فراوانی روبرو بوده است اما با همه این اوصاف به حیات خود ادامه داده که از نظر من این مهم‌ترین ویژگی آن است .......
در دنیای کنونی و با پیشرفت تکنولوژی و سر برآوردن غول‌های دنیای مجازی، هرچند که جامعه و خصوصا جوانان و آینده‌سازان بیشتر جذب دنیای فریب‌انگیز مجازی هستند تا دنیای واقعی، اما با این وجود باز هم می‌توان امیدوار بود رسانه‌های جمعی مکتوب مانند کتاب و مجله و روزنامه با ارتقای مطالب خود بتوانند نظر مخاطبین خود را تامین کنند و با دنیای واقعی آشتی دهند.
یکی از اهدف دست‌اندرکاران این مجله انتشار منظم آن است تا از این حالت گاهنامه‌ای خارج شود و به مجله‌ای سر وقت بدل شود، اما این مسئله به یک باره امکان‌پذیر نخواهد بود و تنها امیدواریم که با حمایت انجمن کلیمیان و مسئولان آن، این امر تحقق یابد .....

 

اعضای هیئت تحریریه و سایر همکاران مجله سالی خوش همراه با بهترین اتفاق‌ها و اخبار خوشایند را برای تک‌تک هم‌کیشان عزیز آرزو می کنند.
تعنیت و تشوای همگی مورد قبول درگاه حق تعالی ...
موعد سوکا، عید سایبان‌ها بر همگی شما مبارک
שנה טובה ......

  

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید