انجمن کلیمیان تهران
   

حضور هیئت کلیمی در جلسه هم¬اندیشی مابین سپاه و جوامع ادیان توحیدی

   

 

مهندس امید محبتی مقدم
مدیر روابط عمومی انجمن کلیمیان تهران
آذر 96

به دعوت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در روز چهارشنبه مورخ 29/9/96 در مجتمع فرهنگی تفریحی طلائیه، جلسه‌ای در راستای تعمیق ارتباطات مابین سپاه و جوامع ادیان توحیدی، جلسه هم-اندیشی و بررسی برنامه‌های آتی به میزبانی فرماندهی سپاه حضرت رسول‌ا... (ص)- تهران بزرگ، سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا یزدی و همراهی حجت‌الاسلام نعیمی «مسئول عقیدتی – سیاسی» برگزار گردید.
در این جلسه نمایندگانی از هر یک از اقلیت‌های مسیحی (ارامنه، آشوریان)، زرتشتی و کلیمی و همچنین مسئولین سپاه حضرت رسول گرد هم آمدند و هر یک از اقلیت‌ها سخنرانی کوتاهی را ایراد نموده و نقطه نظرات خود را بیان کردند.
از طرف جامعه کلیمیان جناب آقای دکتر سیامک مره‌صدق (نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی)، دکتر همایون سامه‌یح (رئیس انجمن کلیمیان تهران)، موسی ثانی، منوچهر سرافراز و نسترن جاذب در این جلسه حضور داشتند که آقایان: دکتر سیامک مره‌صدق و دکتر همایون سامه‌یح از طرف هیئت کلیمی سخنانی را ایراد نمودند.
در خاتمه این نشست صمیمی و دوستانه، با اهدای کتاب دوجلدی بیست و هفتی‌ها «مجموعه تصاویر 34 فرمانده شهید لشکر 27 محمد رسول‌الله» به هر یک از میهمانان پایان پذیرفت.

  

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید