انجمن کلیمیان تهران
   

جشن پایان سال فعالیت مرکز آموزش موسیقی انجمن کلیمیان تهران

   

 

مهندس امید محبتی مقدم
مدیر روابط عمومی انجمن کلیمیان تهران
آذر 96

به همت کمیته جوانان انجمن کلیمیان و اعضای مرکز آموزش موسیقی در تاریخ ۲۲ آذر ماه ۱۳۹۶، همزمان با ایام جشن حنوکا، جشن پایان سال فععالیت مرکز آموزش موسیقی انجمن کلیمیان تهران برگزار گردید.
دکتر همایون سامه‌یح (رییس انجمن کلیمیان تهران)، ادموند معلمی (مسئول کمیته جوانان)، مهندس فریدون طوبی (رییس مرکز موسیقی و بازرس انجمن) و شهاب شهامی‌فر (مسئول مرکز و فعال اجتماعی) در این مراسم به ایراد سخنرانی پرداختند. تشکر از زحمات ارزنده اساتید محترم و هنرجویان مرکز، محور اصلی صحبت‌های ایراد شده را تشکیل می‌داد.
هنرنماییِ هنرجویان مرکز آموزش موسیقی انجمن کلیمیان در این جشن، که با اجراهای تک‌نوازی، دونوازی و جمعی (پیانو- تمبک -گیتار-ویولن) همراه بود، همچنین اجرای گروه جدید موسیقی پاپ مرکز آموزش و اجرای قطعاتی دلنشین و شاد به خوانندگی مسعود مینایی و نوازندگی استاد هوشنگ نفیس‌پور و تارخ رضوانی، تحسین حضار در سالن را برانگیخت.
اعضای هیات مدیره انجمن کلیمیان تهران، والدین هنرجویان، اساتید مرکز، برخی اعضای کمیته جوانان، هیات مدیره و بازرس سازمان دانشجویان یهود و تعدادی از علاقه‌مندان به هنر موسیقی، از دیگر مدعوین این جشن بودند.

  

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید