انجمن کلیمیان تهران
   

انجمنی جدید و تلاشی دوباره

   

 

دکتر همایون سامه‌یح
رئیس انجمن کلیمیان تهران

بهار 98
 

دکتر همایون سامه یحچندی پیش پروانه‌‌ی فعالیت انجمن کلیمیان تهران صادر شد و احتمالاً اعضای هیئت مدیره جدید تا زمانی که این نشریه به دست همکیشان عزیز برسد شروع به کار نموده‌اند. آن چه لازم به ذکر است، تشکر و قدردانی از جامعه‌ی کلیمی تهران است که با ابراز اطمینان به همکارانم و شرکت فعال در انتخابات از خدمتگزاران خود پشتیبانی شایانی نمودند.
با توجه به شناختی که از اعضای محترم هیئت مدیره و بازرسین این دوره از انجمن دارم به جرأت می‌توان گفت که کارایی این افراد بسیار خوب و همگی دارای سابقه فعالیت اجتماعی هستند که در بالا بردن سطح فعالیت‌های انجمن تأثیر به‌سزایی خواهد داشت.
اعضای هیئت مدیره دارای هدفی مشترک بوده و بر این باورند که از تنش، خصوصاً از درگیری‌های داخلی اجتناب کنند و به جای صرف انرژی جهت حل این تشنجات از وقت و انرژی خود جهت حل مشکلات جامعه بهره ببرند.
امیدوارم که توانایی و پیشرفت این دوره از انجمن نسبت به انجمن گذشته بهتر باشد و همچنین هماهنگی انجمن با نماینده جامعه کلیمیان در مجلس شورای اسلامی و اعضای بت‌دین بیش از پیش امکان‌پذیر باشد.
ارتباط بسیار خوب انجمن کلیمیان تهران با دولت خدمتگزار و سایر ارگان‌های مملکتی از جمله نیروی انتظامی و
قوه قضاییه مطمئناً طبق روال گذشته ادامه خواهد داشت. با امید به این که در چهار سال آینده همکاری با دکتر سیامک
مره‌صدق به عنوان نماینده مجلس با این انجمن ادامه پیدا کند و نیز با تشکر از بزرگان جامعه از جمله جناب حاخام
دکتر یونس حمامی لاله‌زار «رهبر دینی کلیمیان ایران»، آقای دکتر مره‌صدق و آقای هارون یشایایی که بنده را برای شرکت در این انتخابات ترغیب نمودند، امیدوارم که اعضای هیئت‌مدیره در انجام وظایف خود در خدمت به جامعه بزرگوار یهودیان ایران موفق باشند.

اسامی هیئت مدیره‌ و بازرسین جدید انجمن کلیمیان تهران طبق پروانه فعالیت
آقایان :
دکتر همایون سامه‌یح، شهاب شهامی‌فر، مهندس امید محبتی‌مقدم، موسی ثانی، ایلن میشاعلیان، بهداد میکائیل، هرصل گلشیرازیان، یهودا آصاف، دکتر سلیمان کهن‌‌صدق، مهندس دانیل مرادی، کیارش دقیقی‌نیک و نغمه کدخدا.

بازرسین :
فرید یاشار، فریدون طوبی و سهیل نیسانی.

 

 


 

  

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید