انجمن کلیمیان تهران
   

توفیق خدمت به همکیشان

   

 

دکتر همایون سامه‌یح
رئیس انجمن کلیمیان تهران

زمستان 98

دکتر همایون سامه یحهمکیشان عزیز و محترم، جامعه‌ی ایرانیان کلیمی

با تشکر بابت حضور و مشارکت شما در انتخابات دوم اسفند ماه 1398، از اعتماد شما نسبت به اینجانب سپاسگزارم و طبق وعده‌ای که به شما داده بودم با در نظر گرفتن اولویت‌های جامعه و تصمیم‌گیری و عملکرد مناسب، حافظ منافع جامعه‌ی خود بوده و از هیچ کوشش و تلاشی در جهت خدمت‌رسانی، پیگیری و حل مشکلات شما همکیشان و سایر هموطنانم فروگذار نخواهم کرد.
لازم به ذکر است که علی‌الرغم این که میزان مشارکت عمومی در این دوره نسبت به دوران پیشین در کل کشور کمتر بود، ولی نسبت مشارکت جامعه‌ی ایرانیان کلیمی نسبت به سایر هموطنان و به‌ویژه نسبت به سایر اقلیت‌های دینی از سطح بالاتری برخوردار بود.
امید است پس از این نیز، وحدت، همدلی و هم‌گامی جامعه‌ی ایرانیان کلیمی با تمام خواهران و برادران ایرانی خود فزونی یابد.
اینجانب پس از مشخص شدن نتیجه‌ی انتخابات و احراز اکثریت آراء، با دیگر منتخبین ملت ارتباط برقرار کرده و مصمم هستم که از همان ابتدای فعالیت در مجلس شورای اسلامی کارم را با قدرت شروع و ادامه می‌دهم.
یکی از مواردی که موجب اطمینان جامعه گردید، ارتباط خوب بنده با مسئولین بلند پایه کشور بود. اخیرا پخش یک کلیپ در سایت یکی از خبرگزاری‌های کشور در مورد جشن پوریم و تدارک تجمع در نزدیکی زیارتگاه استر و مردخای موجب نگرانی شده بود که فقط طی چند تماس تلفنی با مسئولین مربوطه، جلوی این برنامه‌ریزی گرفته شده و جشن پوریم بدون هیچ مسئله‌ای برگزار شد. در اینجا ضمن سپاس از مسئولین و تشکر مجدد از شما، امیدوارم که این ارتباط و پیوند میان جامعه‌ی ایرانیان کلیمی و سایر هموطنان و مسئولین بیش از پیش تحکیم یابد. 

 


  ‌ 

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید