انجمن کلیمیان تهران
   

نشریه افق بینا، سرآغاز فصلی جدید

   

 

دکتر همایون سامه یح
رئیس انجمن کلیمیان تهران

بهار 97

 

دکتر همایون سامه یحنشریه افق بینا، سرآغاز فصلی جدید در فعالیت های فرهنگی جامعه کلیمیان ایران است.
بیست سال پیش این نشریه، با اهداف فرهنگی، خبری، اجتماعی با همت نسل جوان و حضور موثر آقای هارون یشایایی، رییس وقت انجمن کلیمیان تهران شروع به انتشار کرد.
خوشبختانه امروز نیز این مجله تداوم خود را حفظ کرده، هر چند که مدتی با فواصل زیاد به چاپ رسیده است اما بسیار خوشحالم از این که به هر حال انتشار پیدا می کند و در حال حاضر نیز این کاستی از میان رفته است.
با آمدن نوروز و عید پسح، سالگرد انتشار این مجله نیز فرا می رسد. انجمن کلیمیان تهران با انتشار این مجله علاوه براین که پل ارتباطی بین جامعه کلیمیان و جامعه بزرگ تر برقرار می سازد، می تواند علاقمندان و متفکران و نویسندگان جامعه را ترغیب نماید تا مطالب خود را منتشر کنند، علاوه بر این مجله تریبونی است برای عملکرد انجمن و تلاش های اعضای آن و انعکاس و درج این تلاش ها در مجله که باعث آگاهی افراد جامعه می شود.
ضمن عرض شادباش سال جدید شمسی و عید پسح (آزادی) به تمامی همکیشان عزیز، آغاز بیستمین سالگرد انتشار بینا را به تمامی دست اندرکاران و اعضای فعال این مجله که توانسته اند در طی این سال ها همچنان با پشتکار و بدون چشم داشت مجله را سرفراز نگاه دارند تبریک می گویم و امیدوارم که در آینده نیز موفق تر از گذشته به کار خود ادامه دهند. 

  

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید